Posezení v zahradě? Jednoznačně ANO.


Jen tak si posedět s přáteli a rodinou na zahradě, kde vás nic a nikdo neruší, a kam si můžete sednout, i když počasí není nic moc… Hezká představa, že ano? Taky byste si rádi odpočinuli se sklenkou něčeho dobrého, s dobrým jídlem a užili si příjemně strávený večer ve společnosti vašich nejbližších? Pokud máte domek se zahradou, máte napůl vyhráno. Ještě by to ale chtělo místo, kam si společně můžete sednout i za deště nebo v zimě. Altán Pergoly-trutnov.cz je skvělou volbou. Nejen, že si v něm můžete posedět i v deštivém počasí, protože vám nebude pršet na hlavu, ale je to krásný prvek, který sluší každé zahradě.

zimní altán

Vyrobeno z masivu
V dnešní době najdete mnoho druhů různých přístřešků a posezení, ale mívají jednu velkou vadu – nejsou vyrobeny z kvalitního dřeva. Ty naše jsou vyrobeny z kvalitního pevného dřeva, které je navíc ošetřeno impregnací proti vnějším vlivům. Vlhkosti a dešti či slunci bude odolávat hravě a dlouho. Pokud uvažujete o pořízení posezení do vaší zahrady, pergola či altán od firmy Pergoly Trutnov s.r.o. je skvělou volbou, která vás určitě nezklame.

Altány mívají děrované části, které mají využití pro pnoucí rostliny. Zasaďte si k nim růže či nějakou další popínavou květinu, vypadá to velmi hezky.

altán v přírodě

Na e-shopu si můžete zakoupit veškeré naše výrobky, které si díky snadné montáži můžete namontovat i sami. Velkou výhodou našeho e-shopu je, že si můžete zvolit například druh ukotvení nebo střešní krytiny. Díky tomu si vyberete to, co se vám nejvíce hodí a líbí. Venkovní posezení je oblíbeným místem pro trávení volného času, a dobré jídlo a pití chutná venku mnohem líp. Blíží se letní sezona, pokud chcete postavit altán, pergolu nebo třeba přístřešek pro auto, je nejvyšší čas začít s plánováním a objednávkou. Nenechte nic náhodě, a užívejte si venkovní posezení už toto léto. Doba dodání je 2-4 týdny, proto si vše objednejte včas.