Stačí jenom zboží objednat

Využití služeb e-shopu, nabízejícího výrobky zdravé výživy, ušetří nejen čas, ale i peníze. Které by musel zákazník vydat za dopravu do specializované prodejny. Z bohaté nabídky, kterou e-shopy nabízejí, si vybere určitě každý. Stačí večer sednout k počítači a vybírat:
Sušené ovoce a ořechy, které jsou vhodné na ochucení snídaně – mandle, lísková jádra, kešu ořechy, kávová zrna v čokoládě, plátky z jablek a hrušek, kustovnice čínská, brusinky, rozinky, banánové plátky, ananasové kousky, sušené meruňky a švestky či kandovaný zázvor.
Ořechová jádra
Bezlepkové potraviny– jemné piškoty, chipsy se sezamem, dobrou snídani Kakao a baobab či Mladý ječmen a chia, falafel, kukuřično-rýžovou bio kaši, křupky čirokové, kuličky do polévky Vegan, pohankovou mouku, proteinové vločky, obalovací směs bylinkovou a mnoho dalších výrobků, které usnadní dodržovat bezlepkovou dietu během celého dne.
Zdravá snídaňová výživa
Čajejsou v nabídce v Bio kvalitě – od dětských, vhodných při nachlazení, přesRoibos, čistící směs, po variace 4 v 1. Oblíbeny jsou čaje bylinné, zelené a černé, Pu-erh čaje, sypané, ledové, ovocné – kterých už je dneska v prodeji na čtyřicet druhů, pohádkové, zimní, natur, zázvorové. Zákazníci rádi objednávají i čajové kolekce, které jsou oblíbeným dárkem pro rodinné příslušníky. Každý si v nich najde tu svoji nejpříjemnější chuť.

 

A druhý den zásilku převzít

 
V e-shopu se rovněž dají objednat rostlinné pomazánky, sušené nápoje, kávovinové náhražky, koření, těstoviny, luštěniny, snídaňové kaše, obiloviny, rýže, cereálie, mouky, oleje, polotovary, semena, pochutiny, zelené potraviny. Součástí je i bylinná lékárna, ve které je možné objednat bylinné sirupy, tinktury, sladidla, masti, krémy, tablety a kapsle. V bylinné drogerii jsou v nabídce masážní balzámy, zdravotnické potřeby, přírodní vlasové šampony, kosmetika na obličej, ruce, nohy i celé tělo či nehtová výživa.