Pytel na sezení v domácnosti využijí všechny generace

Schází vám doma prvek, který by vám nabídl maximální dávku pohodlí a umožnil vám válet se dle libosti na kterémkoliv místě ve vašem domově a tak, aby to pro vás bylo nanejvýš komfortní? V tom případě ještě nevlastníte sedací pytel https://www.beanbag.cz/, který je schopný dopřát vám takový luxus k sezení nebo ležení, jaký vaše sedací souprava, židle nebo křeslo jednoduše nesvedou.

V naší nabídce nalezete několik typů těchto oblíbených pytlů, které uspokojí potřeby všech generací ve vašem domově.

dítě na polštáři

Dopřejte dětem pohodlný vak

I děti různého věku si zaslouží cítit se spokojeně v okamžiku, kdy si chtějí užít pocit nicnedělání. Barevné sedací pytle, které jsou v našem sortimentu osloví už ty nejmenší ratolesti, kterým nejenže zpestří jejich pokojíček prvkem, který disponuje obrázkovými motivy, ale i funkcí, která bude pro nich nepřehlédnutelná. Naopak starší děti potěší design fotbalového míče, který dodá jejich pokoji šmrnc.

Uvelebit se v něm mohou dle libosti a šetřit tak i svá záda tím způsobem, že si polohu svého těla přizpůsobí vaku a jeho výplni. Vyberte jim jeden i do jejich pokojíčku a přesvědčte se o tom, že doposud v něm nesmírně chyběl.

sedací vaky

Klasika pro dospělé, ale i batolata

Pytle, které disponují popruhy k ještě lepšímu přizpůsobení polohy těla, si získají nejen dospělou generaci, ale i malá batolata. Pomocí nich totiž nastavíte vak do polohy křesla, které udrží vaše dítě v bezpečí, kdy mu bude tato poloha příjemná. Svým rozměrem je vak dostatečně prostorný a potažený materiálem, který se snadno udržuje, protože je lehce omyvatelný. Ze široké škály barevných kombinací si můžete vybrat z řad pestrých odstínů, které dodají život vašemu obývacímu pokoji nebo ložnici i z hlediska designu.

Pořiďte si tedy do domácnosti prvek, který plní hned několik funkcí a přináší radost všem, kteří se do něho rozhodnou usednout. Ani po letech toho totiž nebudete litovat.