Práce jako automechanik

Pamatuji si, jak můj přítel vždycky chtěl být automechanikem. Sice už měl vystudoval střední školu, ale prý ho to vždycky více táhlo k autu. Proto jsem vůbec nepochopila, proč šel na ekonomickou střední školu. Když mohl bych taky automechanik. Jenomže pak z něj vypadlo, že si tu střední školu přála jeho matka a jeho otec. Ti jeho rodiče chtěli, aby měl maturitu a kvalitní vzdělání. Ale abych já pravdu řekla, tak nevím, co je na automechanikovi tak divného a nepěkného. Teď sice chápu, že s ekonomickou školou toho člověk udělá víc a má větší rozhled. Kdežto automechanik dělá pouze automechanika. Takže to v tomhle směru chápu.

Auta mají muži moc rádi.

Nicméně ale potom, když se jeho otci rozbilo auto, tak potřeboval nějakého kvalitního automechanika. A musím říct, že prý mu to trvalo opravdu hodně dlouho, než našel nějakého kvalitního profesionála. Naštěstí ale jeho syn, můj přítel, byl v tomhle oboru hodně vzdělaný, a tak mu pomohl. Protože jeho otec potřeboval nějaké kvalitní turbodmychadlo. A víte vůbec, si to turbodmychadlo je? Myslím si, že opravdu mnoho lidí to neví. A opravdu mnoho žen si nedokáže představit, co to turbodmychadlo je. Je to zařízení, které není opravdu vůbec levné a je vážně složité ho taky sehnat. Cena se pohybuje kolem pěti tisíci korunami.

Práce s auty je někdy složitá.

Takže musím říct, že autodmýchadlo pod číslem 038145702g https://www.woocar.cz/produkty/turbodmychadlo-vw-skoda-audi-1-9-tdi-038145702g/ vůbec není žádná sranda. A když se potom jeho otec dozvěděl, že jeho syn se umí vyznat v autech, tak byl na svého syna opravdu hodně pyšný. Protože jeho otec nevěděl, že jeho syn má o autech takové znalosti a taky, že umí sehnat kvalitní turbodmychadlo. A dokonce se tak jeho otec přiznal, že vůbec neví, co to turbodmychadlo je. Takže jsme se nakonec tomu taky všichni zasmáli a uznali jsme, že člověk má dělat to, co ho baví. Tady opravdu nezáleží také jen na vzdělání. Podle mého názoru vždycky záleží hlavně na práci a co člověk umí a dokonale ovládá.