Každý si najde svůj prostor


Není to o tom, že byste se neměli rádi, nebo byste nechtěli trávit čas společně. O tom to vážně není. Uvědomte si, že nemůžete společně trávit 24 hodin denně. To by nastala ponorková nemoc, která s sebou přináší nervozitu a mnohdy ošklivá slova, která druhého zraňují.

Právě proto je důležité, abyste našli místo, kde Vás nikdo neobtěžuje a kde Vás ostatní členové rodiny nechají v klidu.
kluci v bazéně.jpg

Místo, které všichni respektují.

Každý si to své místo najde, aby ostatní věděli, že nyní chci být sám se svým odpočinkem, koníčkem, nebo jen tak.

·         Pro muže je to dílna. Prostor, ve kterém se muž cítí, jako v ráji, je rozhodně kůlna, kterou si přestavil na dílnu s kvalitním vybavením, zavedl elektrický proud s LED osvětlením a proměňuje si tam ty svoje nápady v realitu.

·         Pro ženy je zahrada místem seberealizace a odpočinku zároveň. Ženy milují květiny, které si samy vypěstují, a které kvetou po celou dobu od probuzení na jaře až do zimního spánku. Žena dokáže z kousku planiny vytvořit úžasnou oázu fauny s jezírkem, do které si umístí dřevěný zahradní nábytek, aby zde mohla spočinout a vnímat přírodu se vším všudy.

·         Pro děti je místem odpočinku jedině trampolína s ochrannou sítí, aby se vydováděli po celodenním sezení ve školních lavicích. Osvobozující skákání je pro ně nevyčerpatelným zdrojem energie.

posezení na zahradě.jpg
I společná místa nesmí chybět.

Když opouštíte každý to své místo, potom se můžete sejít u zahradního bazénu, abyste společně prožívali radost z pohybu ve vodě.

A navečer můžete povečeřet na terase s výhledem do přírody, kterou si sami tvoříte. A to dokonce i za deště, protože markýza, nebo dřevěná pergola zabrání tomu, abyste promokli.

Vidíte, jak fantastickou výhodu máte oproti ostatním lidem, kteří nemají rodinný dům se zahradou? Každý z Vás si v takovém prostoru může najít své místečko k odpočinku, aniž byste o sebe zakopávali. A navíc si můžete dopřát i společné chvíle v komfortu, o kterém se druhým lidem může jen zdát.