Americká hypotéka a její výhody

Americké hypotéky byl skvělý vynález. Tento pojem je známý z ekonomiky již mnoho let a je tradičním finančním produktem, u kterého peníze z hypotéky můžete použít jakýmkoliv způsobem. Americká hypotéka nebankovní je zprostředkována nebankovními společnostmi, proto v tomto případě můžete narazit ještě na jiné výhody, jako je nezkoumání registrů a podobné výhody.
zvětšené peníze.jpg
Velice slibné jsou i procenta z vaší zastavené nemovitosti. Získáte až 70% z hodnoty vaší nemovitost. Což je velice lukrativní číslo a dá se s ním počítat. Splatnost se dá nastavit až na 30 let. Dlouhá doba, abyste mohli splácet nízké částky.
Americká hypotéka bez registrů toleruje záznamy v registrech dlužníků. Toleruje jak záznamy bankovního, tak i nebankovního charakteru v registrech. Podnikatelé mohou mít i nízké daňové přiznání. Nic není problém, který by se nedal vyřešit. Zajistíme velice nízkou splátku a přizpůsobíme vám ji na míru. Žádné poplatky předem. Naopak těšit se můžete na expresní jednání, rychlé schválení a čerpání.
dům po dešti.jpg

Neptáme se, na co vám půjčujeme

Americká hypotéka má mnoho výhod a jednou z nich je i fakt, že se neptáme, na co peníze potřebujete. Právě u tohoto finančního produktu nemusíte dokazovat, na co peníze potřebujete a nemusíte ani prokazovat, na co je použijete. Je to jenom na vaší volbě. Proto se tento úvěr poskytuje na základě běžných informací, ovšem nevyžadují se podrobnosti o tom, kam peníze půjdou. Proto se jedná o hypotéku bez zkoumání účelu.
· Právě proto je také úroková sazba mezi 5 – 11% p.a. Klient by měl mít také v pořádku registry a měl by mít dostatečně vysoký příjem, aby dokázal úvěr splácet.
· Podnikatelské úvěry vám navíc poskytneme i v případě nižšího daňového přiznání. Ocenění domu můžeme provést do 24 hodin, takže celé vyřízení je snadné a rychlé. Expresní jednání je podstatnou součástí našich služeb. Okamžitě také vyplácíme peníze na účet, jakmile jsou dodány veškeré potřebné podklady. Splacení je možné dříve, a to kdykoliv, bez sankcí.