Začněte žít život podle svých představ

Chceme zhubnout, přestat kouřit, naučit se malovat nebo prostě potřebujeme uspořádat svůj život. Připadáme si, že se motáme v začarovaném kruhu, ze kterého není úniku. Tolik bychom si přály to či ono, ale nevíme, jak toho dosáhnout. Chtěli bychom toho v životě hodně dokázat, ale nedaří se nám to. Když nevíme kudy kam a nedokážeme se sami vybičovat abychom si plnili své předsevzetí a sny je nejlepší volbou vyhledat si osobního kouče.
konzultace v poradně
S koučem na to nebudete sami
Kouč je tu od toho, aby vyslechl vaše problémy, sny a přání a spolu s vámi hledal možnosti, jak dosáhnout toho co si přejete, jak se zbavit zlozvyku nebo jak si uspořádat život.
Kouč nenechá mluvit jednom vás, ale bude vám pokládat otázky a snažit se spolu s vámi najít východisku ze situace. Bude vás podporovat a motivovat jednoduše vás ve vaší záležitosti nenechá samotného.
Lidé mají tendence nevidět světlo v tunelu a jsou pak sami překvapeni, jak snadné je řešení, které jim kouč předloží.

Bez vás to nepůjde
Nečekejte od kouče, že za vás váš problém vyřeší ale pouze ukáže možnosti, jak se dobrat vytouženého cíle, na vás je pak jenom držet se jeho rad, pokud budete sami chtít a budete odhodláni něco ze sebou udělat výsledek pak na sebe nenechá dlouho čekat.
dopravní značky
Dobře investované peníze
Návštěva kouče něco stojí ale rozhodně se vyplatí, investujete sami do sebe. Je skvělé mít to v hlavě srovnané a vědět co si skutečně přejete a jaké jsou vaše priority.
Je to jako se vším, kouč vám musí být sympatický abyste k němu chodili rádi. Pokud cítíte že není ten pravý hledejte jinde, na výběr je jich hodně. Je dobré hlídat si reference a v klidu si pročíst webové stránky kouče, to už vám hodně napoví, jestli u toho či onoho nejdete to co hledáte. Pak už zbývá jen odhodit předsudky a objednat si první konzultaci. Obavy nejsou na místě mnoho úspěšných lidí má nějakého kouče a netají se s tím.

Publikováno v Nezařazené