Tipy, jak se vypořádat se špatnou erekcí u partnera


Výčitky, ty jsou to poslední, co chce každý v posteli slyšet. Čas od času se můžete setkat s erektivními dysfunkcemi u partnera a místo výčitek je naopak potřeba ho podpořit a vyslechnout. Jedině tak se dokáže s tímto postelovým selháním lépe vyrovnat.

milující se pár

V dřívějších dobách se poruchy erekce léčily práškem z rohu jednorožce, vorvaně nebo třeba krokodýlím spermatem. Tyto doby už jsou naštěstí dávno pryč a na scénu přichází moderní medicína. Viagra nebo třeba kamagra se staly hojně prodávanými produkty na zlepšení erekce a setkat se s nimi můžeme v jakékoliv lékárně. Léky jsou na lékařský předpis a užívají se těsně před pohlavním stykem.

pochybující muž

Ženy jsou v tomto ohledu většinou velmi chápavé a poruchu erekce neberou coby mužovo selhání, ovšem ty to vidí jinak. Po tomto aktu se muž většinou uzavře do sebe a o toto téma nechce rozebrat s vámi, potažmo s odborníkem. Ještě než se vaše důležitá polovička přeci jenom rozhodne vyhledat lékařskou pomoc, můžete provést hned několik věcí, které v něm mohou probudit ztracené sebevědomí. Jak byste tedy svého milence měla podpořit?

  • Neberte mužovo selhání osobně

To jsou celé ženy, často si po mužském selhání představují ty nejhorší scénáře, kdy pro muže už nejsou vůbec přitažlivé nebo udělaly něco špatně a chyba je vlastně v nich. Skutečnost je přitom úplně jiná, partnera přitahujete stále stejně, je on samotný se před vámi nechce ztrapnit, což vede k tomu, že se dostatečně neuvolní.

  • Partner jako milující osoba

Právě empatie je jednou z nejdůležitějších pomocí, které můžete po takto nevydařeném zákroku nasadit. Porozumění a náklonost jsou často bolístky, které fungují i na daleko větší emocionální zranění. Výčitky jsou to poslední, co by mělo nastat. Muž ve dle vás totiž v osudnou chvílí prožívá opravdová muka. Je sice pravda, že tento verdikt můžeme brát trochu s nadsázkou, ale pro muže je to opravdu bolestné.