Nechte si vyrobit vestavnou skříň přesně dle vašich přání a požadavků.

Jestliže vaše stará skříň už dávno nesplňuje vaše požadavky, pak není nic lepšího, než ji nahradit novou podle vašich představ.

Nechte si vyrobit vestavnou skříň Sten-skrine přesně dle vašich přání a požadavků. Dnes, už po létech uskladňování šatstva a dalších věcí ve vaší dočasné skříni jste měli možnost už zjistit, jaké míry například polic – jejich šířka a výška, by vám vyhovovaly v plné míře.

plán myšlenka

Stejně tak jste třeba „přešli“ z policového ukládání na ramínkové zavěšování, jelikož jste zjistili, že nemá smysl oblečení žehlit, pak ho složit a uklidit do police, abyste si danou věc oblékli za týden a znovu přežehlili, protože se na něm „udělaly sklady“. Není snazší šatstvo vyžehlit (když už musíte …) a pověsit na šatní ramínko, z kterého ho v případě potřeby jen sundáte, oblečete se a bez starostí vyrážíte do společnosti anebo na procházku..?

Jak nejlépe oblečení poskládat, když vaše skříň už dávno nesplňuje vámi požadované praktické parametry?

uspořádání skříně

Poradíme vám pár dobrých tipů k vyhotovení zakázky na výrobu vestavěné skříně:

  1. V prvé řadě je důležité správně stanovit rozměry nové skříně, to znamená, že budete měřit prostor, kam plánujete novou skříň umístit.
  2. Sepište si seznam věcí, které hodláte do tohoto nového nábytkového kousku ukládat, jen tak si budete moci rozplánovat, kolik budete potřebovat polic, jakou část ve vaší skříni bude tvořit tyč, na kterou zavěsíte šatní ramínka. Je dobré si i změřit například délku nejdelší halenky, košile atp., abyste věděli, jakou výšku budete potřebovat pro zavěšení. Může vám tak zbýt i prostor na spodní poličku.
  3. Další krok už je radostnější, protože budete ze vzorníku barev vybírat ty, které vám padly do oka anebo na kterých se shodnete s partnerem či partnerkou. Vybírat lze z různých dřevo dekorů či uni barev …
  4. Následuje další krok, a to výběr materiálů. Zde je skutečně bohatá nabídka, protože volíte mezi oblíbeným a vděčným laminem, sklem, bambusem anebo i ratanem.
  5. A ten nejsnazší krok a poslední je sjednání schůzky se zástupcem firmy, které zadáte zakázku na výrobu nové vestavěné skříně!