Mašinka Tomáš

Každý rodič má na Vánoce hromadu práce a to to nejen s kupováním dárků, ale se vším, co musí ohledně Vánoce dělat. Jedná se o kompletní úklid celého domu a také o napečení cukroví pro celou rodinu. Pro ženy je tento roční čas hodně náročný a spíše se jedná o dřinu, jak o odpočinek. Pokud do toho všeho máte ještě kupovat vánoční dárku, je celá situace ještě horší. Nejlepší možnou volbou, pokud si nevíte rady, je objednat dárek přes internet. Váš syn zaručeně ocení mašinku Tomáše, která je oblíbená skoro na celém světě.

dřevěná mašinka

Mašinka Tomáš není ovšem obyčejná lokomotiva, kterou můžete vidět na Všem nádraží, ale jedná se o zcela jedinečnou lokomotivu, která umí mluvit a má obličej. Díky tomu si jí zamilovali děti jak u nás, tak v zahraničí a nedají na hračku dopustit. Tato hračka má i kreslený seriál, který už se vysílá nějaký ten rok a stále se těší velké oblibě. V tomto kresleném seriálu, je mašinka vystavována nátlaku a také musí řešit problémy na trati. Během příběhu vždy všechno vyřeší a často jí pomáhají její kamarádi. Po zdárném konci, se všichni vrací spokojení do depa.

dřevěná mašinka

Mašinka Tomáš, má také svůj vlastní obchod na internetu, kde nakoupíte doslova všechno. Jedná se o naprostý ráj pro fandy mašinky Tomáše. Prodávají se zde klasické stavebnice, dřevěná mašinka Tomáš, puzzle, samolepky, kniha a také stolní hry. Ovšem na tomto internetovém obchodě koupíte i školní výbavu do školy a také nábytek pro svoje ratolesti. Navíc, pokud nakoupíte zboží nad 1500 Kč, tak Vás čeká poštovné zdarma a ušetříte tak nějaké peníze. Pokud nakoupíte přes 500 Kč, tak Vás čeká dárek k Vaší objednávce zdarma.

Pokud tedy ještě stále nemáte dárek pro svoje dítě na Vánoce, tak zkuste zauvažovat o mašince Tomášovi. Zaručeně Vaše dítě nadchne a konečně si bude hrát s klasickou hračkou a ne s telefonem, či tabletem.