I na zahradě lze zažít dobrodružství

I Vy jste si jistě jako malí často hrávali na opuštěný ostrov nebo si stavěli bunkr z dek, peřin, přikrývek a dalšího bytového vybavení, které jste doma našli. Bylo skvělé si vytvořit své vlastní místo, prostor pro svůj svět, kde se mohly odehrávat nejrůznější dobrodružství, kde jste se mohli stát princeznou ve věži nebo rytířem bojujícím s drakem nebo se jen tak schovat před sourozencem, prostě popustit uzdu své fantazii.
cirkusový stan
Vaše děti už nemusí používat deky a přikrývky, ale může mít svůj vlastní domeček nebo stan, ve kterém si může vytvořit svůj vlastní svět podle své fantazie. Ano, u nás https://www.chytraliska.cz/kategorie/detske-hracky-na-ven-a-zahradu/detske-stany-a-domecky-pro-deti/najdete hned několik různých modelů a tvarů takovýchto látkových příbytků, které lze využít ke hraní jak na zahradě, tak i doma v bytě a kde si Vaše dítě může hrát, jak se mu zlíbí.
Máme pro Vás připravenou opravdu obrovskou nabídku druhů, tvarů a velikostí, ze kterých si jistě vyberete. Pro malé indiány máme připraveno teepee, pro malé požárníky hasičské auto, pro princezny krásný zámek a pro rytíře nedobytný hrad. Také u nás najdete třeba stan ve tvaru domečku se zahrádkou nebo prolézačku ve tvaru housenky či slona.
Jak tedy vidíte, dnes už slovo stan dostává naprosto jiný význam. Nejde jen o kus celty natažený na několika kovových tyčkách, ale může to být zámek či hrad nebo dokonce auto. I takový příbytek může mít moderní vzhled a být příjemný na pohled a útulný vevnitř. Určitě si s ním Vy i Vaše děti užijete spoustu zábavy.
teepee stan
Kromě těchto malých příbytků máme pro Vaše děti připraveny i další druhy hraček a zábavy, jak pro vnitřní využití, tak také pro řádění venku na zahradě. U nás si vyberete, ať už hledáte něco pro holčičku nebo pro kluka a nezáleží, jestli pro miminko či pro předškoláka, prostě a jednoduše máme na vybranou pro všechny věkové kategorie.