Hypotéka bez dokládání příjmů je efektivní nejen pro podnikatele

Hypotéka bez dokládání příjmů je vhodná pro všechny živnostníky, kteří díky daňovému přiznání nedisponují vyšší bonitou. Při standardním posouzení bonity by žadatel o hypoteční úvěr u banky neprošel, přestože relativně může mít vyšší příjmy.

Jedná se o efektivní řešení i pro osoby, které z jakéhokoliv důvodu nemohou prokázat pravidelný příjem, neboť mohou být na nemocenské, bez zaměstnání a mít jen přivýdělek formou brigády apod. Jedná se o skupinu lidí, která zároveň je schopna splácet úvěr.

realitní agent

Finanční produkt, který je velmi efektivní a mnohdy jedinou pomocí lidem nejen ve finanční tísni, ale k získání potřebných finančních prostředků z jakéhokoliv důvodu.

Prioritou je adekvátní poskytovatel

Na trhu působí řada finančních společností nabízející výše uvedený finanční produkt. Podmínky se liší na základě dané společnosti. Správná volba poskytovatele, je zárukou úspěchu a garancí, že hypotéka bez dokládání příjmů bude efektivním řešením. Kdy zároveň lze ročně ušetřit peníze a získat mnoho výhod.

uschované úspory

Kladné stránky neboli přednosti finančního produktu

Především se jedná o dlouhodobý úvěr, kdy je tak reálné si zvolit splácení na dobu až čtyřiceti let. Samozřejmostí je eventualita předčasného splacení bez sankce či poplatku. Získané peníze lze použít na cokoli. Při žádosti ani posléze neuvádíte důvod. Peníze můžete použít na pořízení vlastního bydlení, investovat do vzdělávání, použít na splacení dluhů apod.

Eliminace platby předem či skrytých poplatků. Zcela seriózní jednání a transparentní podmínky. Finanční produkt je vhodný pro všechny zájemce. Garancí je nízká úroková sazba. Výše splátky je neměnná po celou dobu splácení. Překážkou většinou nebývá ani záznam v registru. Minimální administrativní zátěž. Žádost lze vyplnit prostřednictvím online formuláře z pohodlí domova.

Získání předběžné kalkulace během několika minut. Sestavení individuální nabídky dle možnosti žadatele.