Cena SEO

Jistě vás bude zajímat, jak se cena stanovuje, kdo ji určuje nebo od čeho všeho se odvíjí? Jestli je pevně stanovená, nebo jestli je pohyblivá podle toho, kolik služeb využijete. Hned na začátku vám řekneme, že zde pro vás nemáme připravené nějaké balíčky, které si zakoupíte, my provedeme základní SEO služby a tím končíme. Žádné takovéto balíčky u nás nehledejte, protože naše firma se zaměřuje na každého klienta individuálně. Nikoho nikdy neodmítáme a plně se soustředíme na veškeré vaše požadavky. Takže to bychom měli a můžeme přistoupit k další této problematice.
žena, květina, mobil
Zřejmě vás zklameme i v druhé části, protože nějaká jasně stanovená cena neexistuje, takže vám zde nyní nemůžeme sdělit jasnou a konkrétní částku. Vždy totiž záleží na mnoha faktorech, které se musí brát v potaz a se kterými pracujeme jako je počet klíčových slov, jejich náročnost, váš aktuální stav webových stránek, také musíme myslet dopředu na to, co vlastně očekáváte a jaké jsou priority. Na těchto faktorech záleží, a proto se cena může měnit.
Blog Digitální
Pokud již nyní chcete konkrétní cenovou nabídku, pak se nám ozvěte na telefonní číslo 724761988. Po konzultaci se můžete dozvědět cenu SEO služeb.

Konkrétní nabídka již zahrnuje celkovou problematiku

  • V konkrétní nabídce služeb již bude zahrnut kompletní servis, který se skládá také z on-page a off-page faktorů. Pomůžeme s celým nastavením vašeho webu. Podíváme se, jestli tam nejsou nějaké chyby, pomůžeme s opravou a náhradou. Navrhneme s vámi klíčová slova a zjistíme společně s vámi i jejich počet.

Globální Síť

  • Posléze formou linkbuildingu budeme vytvářet zpětné odkazy díky napsaným článkům na konkrétní klíčová slova. Jedná se o PR články, Revoluční PR články a Tematické PR články.
  • Články jsou poutavé, zajímavé a vždy odpovídají zadanému tématu. Jsou vhodnou volbou pro každého, kdo chce zlepšit svou pozici ve vyhledávačích.
  • Zajistit pro vás také můžeme kompletní správu SEO služeb. Sami začneme návrhem klíčových slov, správou webu a budeme postupovat pravidelným měsíčním linkbuildingem.