Jen kartotéka dodá dokumentům řád

Jak udržet trvalý přehled v dokumentaci? Pomohou vám kovové kartotéky, jedině ty dají všem vašim dokumentům řád, nezaberou příliš místa a vše můžete mít ihned po ruce.

Každý zhruba ví, jak taková kartotéka vypadá. Však ji pravidelně vidíme třeba v ordinacích lékaře, kde má sestra přehledně uspořádané všechny karty pacientů. Bez kartotéky by zkrátka nešlo. Jejich uspořádání a konstrukce umožňuje využít celý prostor.

dokumenty

Obvykle jsou vybaveny zásuvkami, které jdou vysunout v celé jejich délce, takže můžete využít bez obav celý šuplík a nemusíte se bát, že ze zadních míst budete dokumenty pracně dolovat. V tom jsou právě zásuvkové kartotéky jedinečné.

Tři důležité parametry pro správný výběr

Nabízíme vám kolem 40 variant kartoték v různém provedení. Volit můžete podle různých parametrů. Základem pro výběr jsou, kromě rozměrů, především tři důležité parametry:

·         Počet řad – jednořadé, dvouřadé
·         Počet zásuvek – dvě, tři, čtyři nebo pět
·         Formát dokumentů, pro které bude kartotéka určená – obvykle tedy A4

Poté už jen doladíte výběr barvy konstrukce a barvy čel zásuvek a máte hotovo. Většinu kartoték máme skladem a tak je k vám zdarma rychle dopravíme. Potěší vás jistě i záruka dlouhých 7 let. Přesvědčte se sami o širokém výběru možností https://www.b2bpartner.cz/kancelarsky-nabytek/zasuvkove-kartoteky/kovove-kartoteky/.

kartotéka

Funkčnost především

Všechny naše kartotéky mají svařovanou konstrukci a na jejich funkčnost a výdrž se můžete spolehnout. Snadno se také udržují, což většina jistě ocení. Na náročný úklid v běžném pracovním provozu opravdu čas není.
Pokud máte obavy, zda jsou všechny dokumenty v bezpečí, tak vězte, že jsou. Kartotéky jsou vybaveny centrálním cylindrickým zámkem, což umožní, že všechny zásuvky lze uzamknout najednou pouhým jedním pohybem.
Pokud chcete mít dokumenty přehledně urovnané, uložte je do kartotéky.